Preloader

Tüm müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Metaren Bilişim sektöründe öncü olarak bir çok ödeme yöntemini kabul etmektedir. Havale/EFT, Papara veya Kredi kartı ile günün her saatinde hizmet alabilirsiniz.

Sağladığımız tüm hizmetler sözleşmelidir. Yaptığımız işlemlerde eğer ki sözleşme içerisinde belirtilen hedef sağlanmamışsa koşulsuz iade garantisi vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için Şartlar ve Koşullarımızı okumayı unutmayın.

Sizin için yapılan tasarımı beğenmediğiniz de tamamen baştan tasarlanır. Vakit kaybetmemeniz için yapılan çalışmaları online olarak müşteri panelinizden takip edebilir ve çalışmaya yön verebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetimiz web siteniz için iç ve dış tüm çalışmaları kapsamaktadır. Yapılan çalışmalar hizmet aldığınız pakete göre haftalık veya 15 günde bir olarak tarafınıza raporlanır.

En çok sorulan sorulardan birisi olan referansınız var mı sorusudur. Tüm çalışmalarımızı ele aldığımız zaman 1000+ referansımız mevcut ve referanslar sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Google’ın Belirlediği Algoritmalar Doğrultusunda Web Sayfanızı Güncelleyerek Google İlk Sayfada Gelmeniz Mümkündür. Bunun için SEO Danışmanlığı hizmetimiz veya SEO Paketlerimizden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz.

Google Yönergelerini Doğru Uygulayarak İşe Başlamanız Gerekli. Kelimelerin Rekaber Analizi İle Tahmini Süre Verilebilir. Doğru Yönergeleri Yerinde Getirdiğinizde Google Taraması Sonrası Sitenizde Kıpırdamalar Oluyorsa Başarı Yakın Demektir.

Google Ads Reklamları, Haritalar Derken Ortalama Bir Sitenin İlk Sayfada Gelmesi Bazen İşe Yaramamaktadır. Arama Sonuçlarında Bir İki Sıra Yukarısı İle Aranızda Ciddi Oranda Fark Olabilir. Doğru Analiz ve Çalışma Teknikleri İle Zirveyi Görmeniz Mümkün Önemli Olan Doğru Yönergeleri Takip Etmek.

Seo Ajanslarının Verdiği Rakamlar Stabil Rakamlar Değildir. Örneğin Basit Bir Kelimeye Verilen Rakamla Zor Bir Çalışma Süreci Olan Kelimeye Verilen Rakamların Aynı Olmaması Gerekir. Fiyatlandırma Talep Ettiğiniz kelime ve Sektöre göre Değişkenlik göstermektedir.